Wijkcentrum bestuur

Wijkcentrum Nijlân
Surinamestraat 31
8931 CX Leeuwarden
058-2885403
Beheerster: Therese Greveling

Bestuur wijkcentrum

Sylvia Rinsma Mannagras 97 06-10177526 s.rinsma1@chello.nl
Angelique Veenstra Prinsessenweg 55 06-43476915 angeliqueveenstra72@hotmail.nl
Harm Mink Marijkestraat 18 06-29077737 harmmink@gmail.com
       

Het bestuur vergadert iedere 1e dinsdag van de maand in het wijkcentrum. Voor eventuele vragen of opmerkingen kunt u een afspraak maken met één van de bestuursleden en dan bent u van harte welkom.

Contactpersonen Werkgroepen

ACTIVITEIT: CONTACTPERSOON: TELEFOONNUMMER:
Biljarten op de di.avond Chris Waltené 06-15217144
Biljarten op de middag Durk Talsma 2519548
Bridge op donderdag Mevr. Troostwijk 2884521
Bridge op maandag Dhr. H. Kromhout 06-15495235
Golden Oldies Sylvia, Annemarike 2882046
Gymclub op Donderdag Erin Soler 2673092
Gymclub op Ma.ochtend Annechien de Jong 2883802
Gymclub op Ma middag
Gymclub op Vrijdag Janny de Wit 2890846
Kinderbingo Sylvia, Annemarike 2882046
Klaverjassen Harm/Henk 06-29077737/06-53807834
Koersbal Dirkje Santhuizen 2665481
Theatergroep Vet Cool Sylvia 06-10177526
Total Move Violet van der Geest 058-2800230

 

Blijf op de hoogte van nieuws, foto's en evenementen

Contact

Adres


Surinamestraat 31
8931 CX Leeuwarden
058-2885403

Facebook

© Copyright Wijk Nijlân  |  Login  |  Privacy Statement  |  Ontwerp WebSpinner